Hasło:

Przypomnij kod dostępu...
ZBIGNIEW HERBERT (1924-1998)
REJESTRACJA DZIECI NA ZAJĘCIA EDUKACYJNE ODBYWAJĄCE SIĘ W TYGODNIU POD NR TELEFONU: 631-647 80 58. ZAJĘCIA LEKCYJNE ODBYWAJĄCE SIĘ W SOBOTY ROZPOCZYNAMY 6 WRZEŚNIA 2014 r.

Przedszkole | Zerówka | Klasa I | Klasa II | Klasa III | Klasa IV | Klasa V | Klasa VI | Klasa VII | Klasa VIII | IX Licealna | X Licealna | XI Licealna | XII Licealna | Klasa PSL

Zadania domowe są wprowadzane przez nauczycieli poszczególnych klas. W przypadku nieobecności ucznia w szkole, rodzic lub uczeń ma możliwość sprawdzenia prac domowych zadanych przez nauczyciela.

Zadania domowe są uporzadkowane w kolejności od dołu do góry - im wyżej tym zadania są bardziej aktualne.

2004-2013 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Internetowy Serwis Edukacyjny: internetowyserwisedukacyjny@comcast.net.